Stwórz zestaw

e-KoszeUpominkowe

Kosze upominkowe – stwórz zestaw idealny

Kosz upominkowy to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Stanowi prezent nie tylko praktyczny, ale również elegancki i gustowny. Sprawdzi się na każdą okazję, a dzięki odpowiedniej personalizacji nadaje się dla każdego. Stworzenie zestawu dla bliskiej osoby jest bardzo proste, wystarczy kilka kroków i prezent jest gotowy.

sz

Wybierz wielkość kosza

Kosz upominkowy – personalizacja gwarancją sukcesu

Kosze upominkowe mają w sobie ogromny potencjał. Sprawdzą się jako podarunek dla bliskiej osoby oraz dla partnera biznesowego. Możesz wybrać nie tylko wielkość kosza, ale również jego zawartość. Oferujemy możliwość personalizacji, która gwarantuje sukces. Wybierz produkty na podstawie upodobań i preferencji osoby, którą chcesz obdarować i zyskaj pewność, że podarunek będzie w pełni zadowalający. 

Jak stworzyć kosz upominkowy?

Tworzenie własnego kosza upominkowego na naszej stronie internetowej to czysta przyjemność. Rozpocznij od wyboru wielkości kosza – to, jaki rozmiar wybierzesz, wpływa na możliwości wyboru produktów. Dostępne są trzy możliwości – kosz mały, średni i duży. Wszystkie kosze wykonujemy z najwyższej jakości wikliny i pakujemy w przeźroczystą folię. Uświetnieniem podarunku jest piękna kokarda.

Po wyborze odpowiedniego rozmiaru, pora przejść do wyboru produktów. Kieruj się przede wszystkim preferencjami osoby, dla której tworzysz zestaw. Wybierz słodkości, w postaci ciastek, czekolady, pralin oraz wielu innych produktów. Możesz również zdecydować się na doskonałej jakości kawę lub herbatę. Wszystkie artykuły, które są dla Ciebie dostępne, pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Stanowi to gwarancję doskonałego smaku wszystkich wybranych produktów.

Stwórz własny kosz upominkowy i zadbaj o każdy szczegół. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz wykonanie kosza w najlepszy możliwy sposób. Możemy również dobrać odpowiednią kartkę z życzeniami, która jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość wydarzenia.