O nas

e-KoszeUpominkowe

Tworzymy kosze upominkowe na wszystkie okazje.

o nas

Poznaj naszą firmę

Firma “Archiv” istnieje na rynku od 2011 roku. Tworzymy kosze upominkowe na wszystkie okazje. Przepiękne kompozycje stworzone w wiklinowym koszu zachwycą każdą obdarowaną osobę. Prezent zawiera same najlepsze specjały dostosowane do okazji i indywidualnych potrzeb Klienta. Państwa zamówienie realizujemy błyskawicznie.

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa podarunek został dostarczony w idealnym stanie. Gwarantujemy jakość i świeżość produktów. Kosz upominkowy zapakowany jest w przezroczystą folię oraz ozdobiony elegancką wstążką. Produkt po zabezpieczeniu wysyłany jest w opakowaniu kartonowym . Przesyłka dzięki precyzyjnemu zabezpieczeniu dociera do Państwa w stanie idealnym. Na Państwa życzenie dokładamy liścik z życzeniami lub dedykacją co sprawi, że kosz stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Poznaj nasze zalety

Informacje dodatkowe

Przykładamy dużą wagę do starannego doboru elementów zawartości, a także wyglądu produktu. Dzięki mogą mieć Państwo pewność, że nasz sklep z koszami upominkowymi to idealne miejsce dla osób ceniących sobie elegancję. Składając zamówienie otrzymają Państwo gustownie zapakowany zestaw wyselekcjonowanych słodyczy, przekąsek, herbat, kaw i innych artykułów. Staramy się, aby nasz asortyment obejmował różne warianty takich prezentów, aby każdy mógł znaleźć tu odpowiedni upominek na dowolną okazję.

W związku z tym serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami oraz składania zamówień. Chętnie weźmiemy pod uwagę Państwa sugestie na temat tego, jaki powinien być idealny kosz podarunkowy. Dążąc do pełnego zadowolenia naszych klientów wszelkie zamówienia realizujemy z najwyższą starannością i w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki temu w naszym sklepie mogą Państwo zakupić prezent o luksusowym charakterze złożony z wysokiej jakości produktów. Gwarantujemy, że taki elegancki zestaw wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i sprawi jej przyjemność.