Prezent uniwersalny czyli kosz upominkowy na święto kobiet 🍬

8 marca to szczególne święto w naszym kalendarzu , święto każdej kobiety. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka uniwersalnych koszy upominkowych i koszy prezentowych. Gwarantujemy, że pasują dla każdej płci pięknej nie zależnie od wieku 🙂 Każda kobieta uwielbia być obsypywana kwiatami 🌹 i czekoladkami 🍫 dlatego postaw na sprawdzony sposób i zamów kosz upominkowy już dziś. Długie terminy przydatności pralin, kawy , herbaty , słodyczy , ciastek , czekolad i innych przepysznych produktów sprawią , że prezent będzie bez stresu oczekiwał na moment podarowania.

Kosz upominkowy – to produkt szyty na miarę potrzeb

Piękny kosz wiklinowy, rattanowy, box kartonowy lub pudełko kartonowe są to 4 opcje które mamy w ofercie. Każda z pasją trafia w ręce kreatorów produktu w celu idealnego doboru kolorystycznego zestawu i nie tylko. Estetyka ułożenia sprawia, że nasze kosze prezentowe są niepowtarzalne i cieszą oko obdarowanego lub obdarowanej. Całość pakujemy w idealnie przezroczystą folię z kolorystycznie dobraną kokardą dla zapewnienia efektu wow !!!

Zdalny prezent ? Nic prostszego z koszami upominkowymi 🤗

Potrzebujesz obdarować , przeprosić , podziękować ? Z nami to bardzo proste ! Wystarczy że złożysz zamówienie w naszym sklepie, wypełnisz dane odbiorcy a my błyskawicznie przystąpimy do przygotowania podarunku dla tego szczęśliwca. Spakujemy, przygotujemy spersonalizowaną dedykacje i wyślemy wprost do rąk osoby trzeciej . Dokumenty otrzymasz na maila. Kosze upominkowe zapewniają również możliwość anonimowości na życzenie klienta 🙂 Masz inne życzenia co do sposobu wysyłki twojego kosza prezentowego ? Nic prostszego zrealizujemy każdy zamysł i każda twoją sugestie.

Miłego dnia

Dane kontaktowe