Imieninowy kosz upominkowy — sprawdź, jak wpisać się w gusta solenizanta 

Choć wydawać by się mogło, że urodziny stanowią jeden z najhuczniej obchodzonych oraz najistotniejszych dni w roku, nie należy zapominać o wartości imienin. Ten dzień zasługuje na poświęcenie równie dużej ilości uwagi solenizantowi. Oznacza to, że wręczane prezenty, powinny wpisywać się w gusta osoby obdarowywanej, a także w subtelny sposób podkreślać wagę wydarzenia.

Czy kosz upominkowy to dobry wybór? 

Obecnie najczęściej wręczanymi prezentami z okazji imienin są różnego rodzaju trunki oraz kwiaty. Tego typu prezenty są powszechnie spotykane, w związku z czym nie wywołają zbyt dużego zachwytu i zaskoczenia u solenizantów. Świetną alternatywą mogą okazać się imieninowe kosze upominkowe. Wówczas będą one ciekawym przełamaniem monotonii, a co za tym idzie, na długo utkwią w pamięci.

Kosze upominkowe — na jakie motywy warto postawić? 

Kosze upominkowe występują w naprawdę w wielu wersjach. Można zdecydować się na jedną linię kolorystyczną bądź smakową, dzięki czemu cały podarunek będzie niezwykle spójny. Podstawą wyposażenia tego typu koszy są słodycze. Te warto dobrać do preferencji osoby obdarowanej. Mogą to być słodkie czekoladki, ciasta czy praliny z karmelem, orzechami lub miętą.

Kolejnym dodatkiem, który powinien znaleźć się w imieninowym koszu upominkowym, są herbaty oraz kawy. Stanowią uniwersalne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu. W przypadku herbat warto zdecydować się na wariant smakowy, który jest uwielbiany przez solenizanta. Mowa tu np. o tradycyjnej czarnej herbacie lub wersji owocowej. Z kolei kawy można wybrać zarówno delikatniejsze, jak i mocniejsze. Z pewnością będą stanowiły doskonały dodatek do imieninowego ciasta.

Imieninowy kosz upominkowy – zdobienie

Aby jeszcze bardziej podkreślić wagę imienin, warto odpowiednio ozdobić kosz upominkowy. Podstawą jest folia, która powinna być owinięta piękną kokardą. Ciekawym pomysłem jest dobranie odpowiedniej kartki okolicznościowej, w której będą zawarte życzenia imieninowe.

Podsumowanie

Kosz upominkowy to rozwiązanie niezwykle uniwersalne. Wybierając taki prezent, warto zadbać o jego ciekawy, atrakcyjny wygląd oraz zawartość. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gotowych koszy, jak również możliwość personalizacji. Stworzenie kosza upominkowego samodzielnie, od podstaw, to gwarancja w pełni trafionego prezentu.

Dane kontaktowe